13.08.2020

Оголошення »

Оголошення!

Шановні хорольці в зв’язку з ситуацією, яка склалася на даний момент запис у заклад дошкільної освіти (ясла - садок) "Яблунька" буде здійснено двома способами: електронна реєстрація на сайті https://reg.isuo.org/ru/preschools або надіслати лист на електронну адресу нашого дошкільного закладу (електронна адреса:yablunka-khorol@ukr.net ).

Будемо раді бачити Ваших доньок і синочків у нашому садочку.

Оголошення!

Шановні батьки та працівники закладу дошкільної освіти (ясла – сад) «Яблунька». Прийом дітей відбувається за межами закладу дошкільної освіти на вході, за несприятливих умов на вході до приміщення з 7.00 до 8.30 год. . Батьки, працівники та діти повинні бути в масках. Дітям, батькам та працівникам  здійснюється вимір температури тіла із записом до журналу. Діти та працівники з температурою  тіла 37.2 і більше та ознаками респіраторних захворювань в садочок прийматись не будуть.